Przeczytaj zadanie sprawdź obie podane odpowiedzi z warunkami zadania i przekreśl błędną odpowiedź

Pobierz

- 25% uczniów.- za zaznaczenie wszystkich poprawnych odpowiedzi dotyczących tylko lordozy lub za podanie wszystkich poprawnych odpowiedzi dotyczących kifozy.. Mama jest trzy razy starsza od Ani i o 3 lata młodsza od taty.. Nie podpisuj pracy imieniem ani .Szkoła Podstawowa nr 33 w Bytomiu.. Ile lat ma Wojtek?ODPOWIEDŹ 1 JEST NIEPRAWIDŁOWA Odpowiedź 2 Wojtek- 6lat Tata- jest siedem razy starszy od Wojtka więc 7•6=42 Ania- jest o siedem lat starsza od Wojtka więc 6+7=13 Mama- jest o trzy lata młodsza od taty więc 42-3=39 W TYM PRZYPADKU Mama jest trzy razy starsza od Ani, bo 13•3=39 Mam nadzieję że pomogłem dzkk Dzieki ️ DziekujeV.5.. Dam naj.Niecka Nidziańska: Płaskowyż Jędrzejowski, północna część Płaskowyżu Proszowickiego, Garb Wodzisławski, Dolina Nidy, Niecka Solecka, Garb Pińczowski, NieckaJeżeli uczeń w zadaniach zamkniętych, zaznaczył zarówno poprawą, jak i błędną odpowiedź (lub błędne odpowiedzi), nie przyznajemy punktu.. Mama jest trzy razy starsza od Ani i o 3 lata młodsza od taty.. Zestaw zadań składa się z 10 kart (strony 3-13), na których znajduje się 9 zadań.. Mama jest trzy razy starsza od Ani i o 3 lata młodsza .. Wojtek ma 7 lat Sprawdzenie: (bo Wojtek jest 7 razy młodszy od taty, czyli tata jest 7 razy starszy od Wojtka) (bo Wojtek jest o 7 lat młodszy od Ani, czyli Ania jest o 7 lat starsza od Wojtka) (bo mama jest 3 razy starsza od Ani) Obliczamy, ile wynosi różnica między wiekiem taty i wiekiem mamy.Quizlet is a lightning fast way to learn vocabulary.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Zrobi ktoś te zadanie?.

Sprawdź obie podane odpowiedzi z warunkami zadania i przekreśl błędną odpowiedź.

Brat Ani, Wojtek, jest siedem razy młodszy od taty i o siedem lat młodszy od Ani.. Wszelkie nieprawidłowości zgłoś Komisji Konkursowej przed rozpoczęciem pracy.. Przeczytaj zadanie.. Sprawdź, czy twój zestaw zawiera wszystkie karty i zadania.. Sprawdź obie podane odpowiedzi z warunkami zadania i przekreśl błędną odpowiedź.. Jeżeli uczeń wO ile zadań zamkniętych uczniowie raczej nie opuszczali (przeciętnie 0,2% uczniów nie udzielało żadnej odpowiedzi na zadanie zamknięte), to dla dwóch z trzech zadań otwartych opuszczeń było dużo: zadanie 21. opuściło tylko 4% uczniów, ale już zadanie 22.. Odpowiedź 2 .ROZWIĄZANIA ZADAŃ Z DNIA 3 KWIETNIA 2020 R. Zadanie 5 / str106 w zeszycie ćwiczeń Przeczytaj zadanie.. TREŚCI ZADAŃ.. Ile lat ma Wojtek?. Punkty przyznajemy zgodnie z kryteriamiPromień okręgu opisanego na podstawie ostrosłupa prawidłowego sześciokątnego jest równy [latex]3\sqrt{2}[/latex] dm.. Oblicz objętość tego ostrosłupa.Nikodemtomik12340 rozwiązanych zadań 10 pkt 26.2.2020 (21:13) Z dwóch jednakowych trójkątów równoramiennych ułożono romb jakie wymiary mają kąty tego rombu jeżeli jeden z kątów w obu trójkątach na miarę 100.Zanim rozpoczniesz pracę, przeczytaj uważnie poniższe wskazówki.. Zadania tekstowe Przeczytaj zadanie..

Sprawdź obie podane odpowiedzi z warunkami zadania i prze-kreśl błędną odpowiedź.

Dlatego, jeżeli możesz, poproś kogoś starszego - rodzica, nauczyciela, brata lub siostrę, jeżeli już np. studiują - aby przeczytali Twoje rozwiązanie i powiedzieli Ci, czy ich zdaniem odpowiedź jest poprawna.zadanie 5 ze strony 106 - zadanie z zeszytu ćwiczeń.. Wojtek ma 7 lat.. Brat Ani, Wojtek, jest siedem razy młodszy od taty i o siedem lat młodszy od Ani.odpowiedzi, jeżeli są zgodne z warunkami zadania i są poprawne merytorycznie, też byłyby uznane.. Wojtek ma 7 lat.. - 27,8%, a zadanie 23.. Polski +-LogowanieJeżeli uczeń pomimo polecenia Zapisz obliczenia nie przedstawił żadnych obliczeń, a napisał poprawną odpowiedź, to nie przyznajemy punktu za rozwiązanie zadania.. Sprawdzenie: Tata: Ania: Mama: - wiemy, że mama jest 3 razy starsza o Odpowiedź na zadanie z Matematyka z kluczem 6Odpowiedź 1. Wysokość ostrosłupa jest równa długości krótszej przekątnej jego podstawy.. Odpowiedź 1.. Mama jest trzy razy starsza od Ani i o 3 lata młodysza od taty.. Odpowiedź 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt