Sprawdzian kajko i kokosz klasa 4

Pobierz

Szkoła latania".. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Quiz // odp.. Szkońa latania scenariusze lekcji Uczniowie odnajdują w tekście lektury przykłady wskazanych sposobów wyrażania różnych treści w komiksie, prezentują je i omawiają.. Kajko i Kokosz - Szkola latania - dokument [*.Szkolnastrona.plInformacje o Klasa 4 KAJKO I KOKOSZ + SPRAWDZIANY JĘZYK POLSKI - w archiwum Allegro.. a) Kajkusia b) Łamignatka c) Jaga d) Milusia e) Lubawa f) Hegemonia 2) Jak nazywa się wódz zbójcerzów?. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!8 Janusz Christa Kajko i Kokosz.. Tu możesz włączyć lub wyłączyć lektora .. "Kajko i Kokosz.. Rozpocznij test.. Na podstawie ilustracji, zastosowanej terminologii, warstwy .Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Tworzenie notatki w formie strony ze Słownika komiksowego języka.Klasa 4.. Sprawdzamy znajomość lektury - Krzyżówka // odp.. Szkoła latania".. Część pt. Szkoła latania trafiła nawet do kanonu lektur szkolnych.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Kolejność zdarzeń - Łamigłówka z hasłem // odp.Informacje o Klasa 4 KAJKO I KOKOSZ + SPRAWDZIANY JĘZYK POLSKI - w archiwum Allegro.. Wiosenne osłabienie Łamignata.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Test dla klasy V - plik pdf Bohater wszech czasów - Herakles na szklanym ekranie - projekt edukacyjny .Quizy..

Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!klasa 4 Lektury obowiązkowe "Kajko i Kokosz.

Elementy świata przedstawionego Czas akcji: Czasy słowiańskie, bliżej nieokreślone.. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. Małgorzata Wódz.. pytanie 1 z 14.. Prześlij zdjęcie do jutra , czyli do 10.06.. Szkoła latania Opracowanie: Katarzyna Bandulet Scenariusz - plik pdf.. Szkoła latania" to lektura sugerowana dla klasy 4-6.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Temat: Układamy plan wydarzeń na podstawie komiksu "Kajko i Kokosz.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Zapisz w zeszycie pod tematem poprawnie ułożony plan wydarzeń.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Kajko i Kokosz.. Szkoła Latania.". Pobierz.. fot.Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Szkoła latania" Wybierz prawidłową odpowiedź.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Test na następnej stronie!. b) Kajko i Kokosz zniszczyli miotły służące do nauki latania.. 1) Jak nazywała się ciotka Kokosza?. Szkoła latania.. Przeczytaj uważnie polecenia z karty pracy i uzupełnij zadania 9 i 10.. Temat 2: Bohaterowie lektury Janusza Christa.Kajko i Kokosz.. Kajko, Kokosz i Mirmił dotarli na Łysą Górę.. c) Kajko pobił się z Kokoszem.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historii..

Data zakończenia 2021-06-14 - cena 34,99 złhistoria klasa 4 dzial 2 - Od Piastow do Jagiellonow; Sprawdzian historia klasa 4 dzial 3 - Wojny i upadek RzeczypospolitejKajko i Kokosz.

Załączniki do podręcznika nauczycielskiego.. A) Mirmił 1. podstępny, zawzięty B) Kajko 2. wiecznie głodny C) Kokosz 3. łatwowierny, ulegający wpływom D) Hegemon 4. odważny, rozsądny, zaradny 4.. Część 2.. Szkoła latania".. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. a) Lubawa b) Mirmiła c) Jaga d) Łamagnata e) Kokosza f) Kajkoa 3) Co miał Łamignat?9.06.kl.4.j.polski Temat1: Test z lektury "Kajko i Kokosz.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. 3.Kajko i Kokosz Szkoła latania.. Zadania z kart proszę przesłać do piątku.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoKajko i Kokosz test wiedzy.. Część 1. brawo!. __/0,5 a) Kokosz i Kajko ukradli miotłę i na niej latali.. 1) Jak napisał Kokosz na znaku szkoły latania przy naprawianiu dachu?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Trudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Część 3.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .TEST.. Dalej.. Wiecej formatow pojawi sie w czasie gry w cwiczenie.Pytania i odpowiedzi do lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania (.. a) Kajko b) Kokosz c) Lubawa d) Hegemon e) Luluś f) Henio 3) Jak nazywali się główni bohaterowie?Kajko i Kokosz.. brawo!. 10.Scenariusz nr 39.. Kto jest kasztelanem grodu?Kajko i Kokosz, Komiks, BobislawZnajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczace lektury Kajko i Kokosz - strona 4.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudny21.. Szkoła latania - test wiedzy.. brawo!. Szkoła latania" Janusz Christa.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. Dlaczego Kajko i Kokosz stanęli przed sądem?. brawo!. Jak miała na imię żona Łamignata?. Część 1. a) Szkoła latania b) Szkoła łatania c) Nic d) Dach naprawiony e) Szkoła Łata f) Szkoła Szkoda 2) Jak nazywała się żona Łamignata?. Szkoła latania.. Materiał jest dostępny tylko dla nauczycieli, którzy mają uprawnienia do jego pobrania.. Test składa się z 12 pytań.. Kajko i Kokosz to bohaterowie jednego z najsłynniejszych polskich komiksów, który od lat ma grono wiernych fanów.. Szkoła latania"?Kajko i Kokosz.. Szkoła latania" - STRESZCZENIE Drukuj Szczegóły Opublikowano: 08 maj 2020 Odsłony: 104776 Test wiedzy z lektury " Kajko i Kokosz.. Autorem książki jest Janusz Christa.. Podane wydarzenia uszereguj tak, aby były zgodne z treścią komiksu.. Przeczytaj uważnie wszystkie pytania i zaznacz prawidłowe odpowiedzi lub zapisz je krótko w zeszycie.. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. Zaloguj się lub Dołącz do Klubu.Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Wykonaj zadanie 11 i 12 z karty pracy.. Powrót bohaterów i obrona grodu.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt