Przysięga streszczenie odcinków 545

Pobierz

Emir odchodzi do samochodu.Przysięga odc.. Zobacz przedpremiery hitów TVP.. Co wydarzyło się w kilku ostatnich epizodach?. Emir wzywa karetkę i Umit trafia do szpitala.. Mężczyzna jest śmiertelnie chory.. Ma żal do Hikmeta, że zostawił krzywdzący go testament.. Ostatni odcinek serialu Przysięga jako powtórkę można oglądać w TVP 1 następnego dnia po emisji o 5:10.Przysięga odcinek 595.. Cavidan przekonała ją bowiem, że źle to na .. "Przysięga", odcinek 588: Streszczenie epizodu.. Taci dziwnie się zachowuje.. Turcja 2020.. Feride przyznaje, że wolałaby, żeby jej mąż nie żył.. Mert i Kemal czuwają przy niej w szpitalu.. Kemal martwi się tym, co robi Songul.. Ukrywa jednak wszystko przed Narin, by nie zamartwiać jej.Przysięga odc.. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji.. Serial Korona Królów emitowany jest od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:30 w telewizji… Czytaj więcej.Przysięga - streszczenia odcinków.. "Cieszę się, że tak myślisz.". Ma żal do Hikmeta, że zostawił krzywdzący go testament.. Ostatni odcinek po polsku, a także wszystkie wyemitowane, można oglądać w. Stworzycie pełną rodzinę.. "Nie, i tak przyszedłem bez zapowiedzi.. [Streszczenie + Zdjęcia] 8 grudnia 2021Turkweb.pl 545: Kemal nie może wyrzucić z głowy słów Songul, w których ta nazwała go swoim pracownikiem.Przysięga odcinek 545: Ozlem zaczyna wątpić w brata!.

545 - streszczenie, opis.

Ma żal do Hikmeta, że zostawił krzywdzący go testament.. Odcinek 480.. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował.Kochani, w dniach 4-18 lutego serial Elif nie będzie emitowany z uwagi na trwające w tym czasie transmisje z Zimowych Igrzysk Olimpijskich.. Przysięga - Odcinek 545 Turcja 2020 Multimedia Zobacz galerię PoprzedniWszystkie odcinkiNastępny Streszczenie odcinka Narin wybiera meble dla dziecka.. Przez ten okres nie będą także publikowane streszczenia.. Taci dziwnie się zachowuje.. Kemal ma obawy dotyczące postępowania Songul.Przysięga - odcinek 545 Narin wybiera meble dla dziecka.. Taci dziwnie się zachowuje.. [Streszczenie + Zdjęcia] 8 grudnia 2021Turkweb.pl 545: Kemal nie może wyrzucić z głowy słów Songul, w których ta nazwała go swoim pracownikiem.Streszczenie W obecności Emira, Kemala, Oyi, Songul oraz jej prawnika zostaje odczytany nowy testament Hikmeta, w którym połowę całego majątku przekazuje Emirowi, a drugą Songul.. Narin.Przysięga odcinek 545: Ozlem zaczyna wątpić w brata!. Kemal martwi się tym, co robi Songul.. - Umit przyjmuje prezent.. Narin i Sehriye.Odcinek 595.. Zobacz.. +20 Zobacz galerięOglądaj online Twoje ulubione seriale, programy, filmy i teatr tv.. Kemal martwi się tym, co robi Songul.. Gulperi nie chce zgodzić się na to, by ogłosić jej małżeństwo z Emirem, ze względu na dobro Yigita..

4 dni temu — Przysięga streszczenie szczegółowe odc.

Innym razem.. Streszczenie.. Streszczenie Narin wybiera meble dla dziecka.. Odcinek 473.. Yusuf proponuje, żeby rodzina Emiroglu najbliższą noc spędziła w jego księgarni.. Wszystkie najważniejsze informacje o całym serialu znajdziecie w tym wpisie.. - "Wejdź, poczęstujemy cię kawą".. Emir w ciężkim stanie trafia do.. Umit zabiera Feride na biwak.Przysięga to turecka telenowela, przedstawiająca wydarzenia z życia bohaterów, ich knowania, intrygi i miłosne perypetie.. Kemal ma żal do zmarłego brata [21.12]Od teraz zaczyna się nowy rozdział w waszym życiu.. Kemal martwi się tym, co robi Songul.. Narin zostaje poddana operacji, która ma uratować jej życie.. Streszczenie 588. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Gulperi przyjaźni się z Yigitem.. Narin przechodzi operację ratującą życie.. Kemal martwi się tym, co robi Songul.. Narin i Sehriye.Przysięga streszczenie odcinków Przysięga 551 streszczenie szczegółowe Emir widzi, że Feride jest w niebezpieczeństwie i rusza jej na pomoc.. Feride zostaje.. "Przysięga", odcinek 545 - STRESZCZENIE.. Ercan donosi siostrze, że Emir sprawił Gulperi drogi prezent.. Narin powoli meble, które zagoszczą w pokoju dziecka, natomiast zachowanie Taciego jest dziwne..

Zobacz streszczenie odcinków i gdzie oglądać je w internecie.

Taci dziwnie się zachowuje.. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia.. Przysięga: odcinek 547; Przysięga: odcinek 546; Przysięga: odcinek 545; Przysięga - książkaJest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji.. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki.. Ercan donosi siostrze, że Emir sprawił Gulperi drogi prezent .Przysięga odcinek 545: Ozlem zaczyna wątpić w brata!. Każdy odcinek emitowany na tureckim Kanal 7 ma 60 minut.Przysięga odcinek 597.. Narin i Sehriye wiedzą, że się zakochał.. Zniewolona sezon 3 odcinki 60 - 63 streszczenie.W tym tygodniu można obejrzeć odcinki 334, 335, 336 i 337 serialu Korona Królów.. Selim i Zeynep próbują znaleźć odpowiedni dom do wynajęcia.. Ma żal do Hikmeta, że zostawił krzywdzący go testament.. Feride próbuje uciec mężczyźnie, któremu została sprzedana przez ojca za .. "Elif" zadebiutowała na antenie TVP1 8 maja 2017 r. Oryginalnie serial miał swoją premierę w Turcji 15 lipca 2014 r. i trwa do dziś.. [Streszczenie + Zdjęcia] 545: Kemal nie może wyrzucić z głowy słów Songul, w których ta nazwała go swoim pracownikiem.. Kemal z rodziną przenosi się do domu swojej matki.Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi 584, 585, 586, 587 i kolejnych..

545 streszczenie odcinka Narin wybiera meble dla dziecka.

ten się zakochał!. Mert i Kemal czuwają przy niej w szpitalu.. Streszczenia nowych odcinków serialu Przysięga [12.09.2021 r.] Fani serialu "Przysięga" na pewno nie będą się nudzić podczas oglądania odcinków, które zostaną wyemitowane w ciągu najbliższych dwóch tygodni.. Mężczyzna jest też zmartwiony zachowaniem.Przysięga odcinek 545.. Streszczenie.. Ma żal do Hikmeta, że zostawił krzywdzący go testament.. Zobacz również: Więzień Miłości - oto 20 najlepszych zdjęć z serialu.. Okazuje się, że Feride raniła Umita.. Przysięga ostatni odcinek, powtórki.. Wychowujcie wasze dziecko w szczęściu".. Turgay zaczepia Gulperi w lesie.Przysięga - odcinek 545 Narin wybiera meble dla dziecka.. Taci dziwnie się zachowuje.Streszczenie 545. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Kemal ma pretensje do zmarłego brata, że zostawił krzywdzący go testament.. Ozlem postanawia sprawdzić, czy Feride jest w ciąży.Przysięga odcinek 545: Ozlem zaczyna wątpić w brata!. 272272.Kumru chce wysadzić dom w powietrze!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt