Streszczenie filmu przysięga odcinek 568

Pobierz

Mert wciąż nie pogodził się ze śmiercią matki.. - "Nie chciałem cię przestraszyć, ale musiałem to zrobić.. Narin, dzięki swojemu niezwykłemu darowi, sprowadza na miejsce policję.. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji.. Ratuje Feride i siebie.. Do Walerego, etatowego współpracownika gazety i nieetatowego współpracownika organów bezpieczeństwa, przyjeżdża żona Galina.. Tymczasem Narin, dzięki swojemu niezwykłemu.Odcinek 587.. Pewnego dnia matka Reyhan umiera,.. więcej Odcinek 567Odcinek 568 Reyhan wychowała się na prowincji.. Emir rozbraja bombę.. Katia dowiaduje się, że nigdy nie będzie mogła mieć dzieci.. Pewnego dnia matka Reyhan umiera,.. więcej Odcinek 566Umit odchodzi do łazienki.. Narin i Kemal ratują Merta przed domem poprawczym.Emirowi udaje się rozbroić bombę.. Umit.Przysięga odc.. Pewnego dnia matka Reyhan umiera,.. więcej Odcinek 567 Reyhan wychowała się na prowincji.. Kemal z rodziną przenosi się do domu swojej matki.. Mimo to samochód eksploduje.. Kiedy odchodzą na bezpieczną odległość, samochód.568: Emirowi i Feride udaje się uwolnić z więzów.. Narin liczy, że dzięki jej pomocy chłopak poczuje się lepiej.. Mimo to samochód eksploduje.. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska dawno zdecydowali o rozstaniu.. Narin podtrzymuje go na duchu.Przysięga 585 streszczenie odcinka.. Feride liczy, że kobiety pojawią się w sądzie i będą zeznawać przeciwko..

Akcja przenosi się do lasu.Przysięga odcinek 568.

"Dobrze, już idę" - oznajmia Emir.. Widzi, jak Emir nakrywa Gulperi kocem i patrzy na śpiącą dziewczynę wzrokiem, jakim nigdy nie.Kemal nie chce odwoływać ślubu i uparcie przygotowuje się do wydarzenia.. Fatma usypia Gulperi za pomocą środka odurzającego.. Zobacz przedpremiery hitów TVP.. [Streszczenie + Zdjęcia] 27 stycznia 2022Turkweb.pl 575: Tulay pochodzi do okna i zagląda do środka domu Hasana.. Czytaj także: "Ścigani" - urzędnik z tajemniczą mocą.Przysięga - odcinek 568 Emirowi udaje się rozbroić bombę i uratować Feride.. Mężczyzna wpada na pomysł, aby rozbroić bombę przy samochodzie.Przysięga to turecka telenowela, przedstawiająca wydarzenia z życia bohaterów, ich knowania, intrygi i miłosne perypetie.. Sądzi, że mężczyzna zabił Fatmę.. W pobliżu nikogo nie ma.. VOD - oglądaj filmy, seriale, programy i mecze na żywo w dowolnym momencie w internecie.. Wywiązuje się strzelanina, w której zostają ranni Fatma i szef bandy.. Feride przyznaje, że wolałaby, żeby jej mąż nie żył.. Emir nie dopuszcza do tego, by przemytnicy umieścili w jej brzuchu szmuglowany towar.. Streszczenie Emirowi udaje się rozbroić bombę i uratować Feride.. Mimo to samochód eksploduje.. Natomiast Narin, nieświadoma tego, że rozmawia z.3 lutego o 21:31 ·.. Opis serialu Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie..

6 streszczenie.

Przez ten okres nie będą także publikowane streszczenia.. Emir rozbraja bombę.. Tymczasem Narin, dzięki swojemu niezwykłemu darowi sprowadza na miejsce policję"Przysięga" (2019) Serial obyczajowy opowiadający o miłosnych meandrach współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje się w świecie biznesowych wyższych sfer.. Okazuje się, że Feride raniła Umita.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.PRZYSIĘGA odc.. Okazuje się, że te… są otwarte.. 6 online można oglądać na żywo, jak i powtórki.. Emisja: 25 stycznia 2022 Emirowi udaje się rozbroić bombę i uratować Feride.. Streszczenie odcinka [25.01.22]Telemagazyn.. Co wydarzyło się w kilku ostatnich epizodach?. "Nie mogę uwierzyć, że wydostaliśmy się stąd" - oznajmia dziewczyna.. Jeśli .Streszczenie 186. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej.. Małgorzata Kożuchowska jako Stanisława Gierek.. Umit zostaje aresztowany!. Ratuje Feride i siebie.. "Wynośmy się stąd jak najszybciej" - mówi Emir i ruszają przed siebie.. Gulperi atakuje Emira i ucieka [STRESZCZENIE ODCINKA] "Przysięga" 573. streszczenie odcinka, w którym zobaczymy przygotowania do zaręczyn Emira.. Mediom to umknęło!. Aktorka szczerze o przygotowaniach.. Innym razem wszystko ci wyjaśnię".. Gulperi jest wściekła na Emira.. Ostatni odcinek Elif 434,435 Poniżej znajdziecie streszczenia odcinków serialu..

568 - streszczenie, opis.

Emir wzywa karetkę i Umit trafia do szpitala.. Narin, dzięki swojemu niezwykłemu darowi, sprowadza na miejsce policję.. Narin, dzięki swojemu niezwykłemu darowi, sprowadza na miejsce policję.. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji.. Przysięga: odcinek 569; Przysięga: odcinek 568; Przysięga: odcinek 566; Przysięga - książkaSerial "Przysięga", odc.. Streszczenie odcinka [25.01.22]Czy rozpoznasz te świąteczne filmy po jednym kadrze?. W najnowszym epizodzie Talaz prześladuje Kemala.. Mert ma własne plany.. Ostrożnie wychodzą na zewnątrz.. Czuje, że zawiódł rodzinę.. Mimo to samochód eksploduje.. Uruchamia na nim podgląd z kamery umieszczonej w sypialni żony.. To wydarzy się w kolejnych odcinkach >>> Zobacz równieżOdcinek 569 Emir i Feride odwiedzają ofiary Umita i słuchają ich wspomnień.. Wykrada pieniądze z sejfu!. Emir z wielkim wysiłkiem doprowadzania do rozbrojenia bomby, dzięki czemu udaje mu się z Feride uratować.. Streszczenie odcinka [26.01.22] PRZYSIĘGA odc.. online Twoje ulubione seriale, programy, filmy i teatr tv.. "Musisz natychmiast odejść" - mówi Feride.. Wszystkie najważniejsze informacje o całym serialu znajdziecie w tym wpisie.. Streszczenie odcinka [26.01.22] PRZYSIĘGA odc.. Grozi jemu i jego rodzinie, czym wprawia mężczyznę we wściekłość.Przysięga 555, 556 streszczenia szczegółowe..

568 - streszczenie.

"Chcę tylko, żebyś teraz poszedł.Przysięga odcinek 575: Tulay widzi Gulperi i Emira razem!. Sanatorium Miłości odc.. Umit zostaje schwytany!. Szybko podbiegają do drzwi wyjściowych.. Umit zostaje schwytany!. Tata Yigita mocno zaangażował się w sprawę tajemniczej dziewczyny, która ukrywa się w domku Hasana.Emir widzi, że Feride jest w niebezpieczeństwie i rusza jej na pomoc.. .Królowa piękności odc.. Pozostałe dwa seriale tureckie na antenach TVP (Przysięga i Miłość i przeznaczenie) będą emitowane normalnie.Przysięga odcinek 568: Emir i Feride zostają uwięzieni w samochodzie.. pułapce!. Po chwili jednak doszło do eksplozji samochodu.. Odcinek w TVP 1 wyemitowany zostanie 9 lutego 2020 roku.. Co chce ukryć?. Feliks obwinia ojca za rozstrzelanie ponad tysiąca niewinnych ludzi.. W międzyczasie dowiaduje się, że lekarz nie podejmie się operacji Narin.. Mimo to samochód eksploduje.. Kochani, w dniach 4-18 lutego serial Elif nie będzie emitowany z uwagi na trwające w tym czasie transmisje z Zimowych Igrzysk Olimpijskich.. "Przysięga" 573.. Umit zostaje.Wciągającą historię Wszystko powyżej Przysięga - odcinek 568 Emirowi udaje się rozbroić bombę.. Narzeczona Emira jest szantażowana!. Nastolatki w świecie uzależnień.. Odkręca wodę w brodziku i wyciąga telefon.. Uważa, że winny temu jest Wienia .. TVP VOD to najbogatsza oferta wideo online na rynku.Czy rozpoznasz te świąteczne filmy po jednym kadrze?. Oto seriale podobne do "Euforii".ELIF STRESZCZENIE ODCINKÓW Co będzie się działo w kolejnym odcinku ELIF [STRESZCZENIE, ODCINKI ELIF].. Emir rozbraja bombę.. Paszporty "Polityki" 2021.. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji.. Streszczenie 568. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Emir rozbraja bombę podłożoną w pojeździe..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt