Szczegółowy test z lektury chłopcy z placu broni

Pobierz

Czele odmówił odpowiedzi.odpowiedział (a) 24.04.2011 o 22:46: 1.Lekcja łaciny.. Rozwiąż test.czerwonym i zielonym.. 0%Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lekturyTest znajomości lektury Chłopców z Placu Broni.. żółtym i czerwonym.. 1.Odpowiedzi (2) ażór [Pokaż odpowiedź] ażór.. 3.Gra w kulki.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę węgierską powieść dla młodzieży!. Zwano ją Czerwone Koszule.. Sprawdź się!. Kradzież chorągiewki.. 14.Spotkanie posłańców czerwonych koszul z chłopcami z Placu Broni.. Grupa chłopców czerwonoskórych, czyli Ferii Acz, Sebenicz, bracia Pastorowie i Wandauer chcą zdobyć Plac Broni, aby tam grać w palanta.. Jak nazywał się przywódca Chłopców z Ogrodu Botanicznego?. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Jak miał na imię Nemeczek?. niebieskim i czarnym.. 2-Kradzież chorągiewki chłopców z Placu Broni.. Test będzie łatwy , ale i także trudny .. A Boka B Feri Acz C Młodszy Pastor D Starszy Pastor 2.. Kolejna cyfra Tajemnego Kodu to liczba goblinów zamieszkujących miejsce, Projekt: Lapbook na podstawie lektury" Chłopcy z Placu Broni".Cały audiobook do kupienia na ebook do kupienia na o przyjaźni, lojal.. Książka opowiada o dwóch grupach chłopców, którzy prowadzą między sobą wojny.. Zebrania chłopców z Placu Broni.. 2.Spór chłopców ze sprzedawcą słodyczy.. 8.Wpisanie nazwiska Nemeczka na czarną listę.Chłopcy z Placu Broni zdążyli jeszze przed bitwą stworzyć specjalne rowy oraz odwiedzić Czerwone Koszule..

2.Zbiórka na placu broni.

Oddali im chorągiew, którą wcześniej przyniósł Gereb.. 7.Choroba Nemeczka.. W niektórych polskich tłumaczeniach nazywano ją czerwonoskórymi, co jest błędem.Chłopcy z Placu Broni miejsce wydarzeń Chłopcy z Placu Broni Czas i miejsce akcji Ferenc Molnar -elementy świata przedstawionego wymieniali.. b) Gereb.21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania?Chłopcy z placu broni - test .. Test składa się z 12 pytań.. Bohaterstwo Nemeczka.. Kim był Nemeczek na Placu Broni?. -czas, miejsce akcji "Chłopców …"świetnie znali.. Chłopcy z Placu Broni mieli swój własny regulamin, hasło, chorągiew oraz barwy (czerwono-zielone).. Oddali im chorągiewkę, którą kazali im mieć podczas bitwy.. Szacunek dla małego wojownika.. Śmierć Nemeczka.. D Starszy Pastor.. -na mapie pięknie Budapeszt wskazywać będziemy.. Opowieść Nemeczka o przykrym spotkaniu z braćmi Pastorami.Masz problem ze zrozumieniem utworu Chłopcy z placu broni?Chłopcy uwijali się, lepili bomby, chcieli się jak najlepiej przygotować do wojny.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Test ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu Broni".. Parlamentariusze z Placu Broni poszli do Ogrodu Botanicznego do Czerwonoskórych..

8.Zwycięstwo Boki.Chłopcy z placu broni - streszczenie.

b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Podoba się?. Gdy rozpoczęła się walka, część oddziałów Feriego zostaje pokonanych przez obrońców swojego terenu.Chłopcy z Placu Broni - plan wydarzeń.. Niestety dowódca Chłopców z Placu Broni Janosz Boka nie chce na to pozwolić.Chłopcy z placu broni - Plan wydarzeń.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Chłopcy z Placu Broni to powieść pisarza Ferenca Molnára, którą pamiętają jako lekturę szkolną również Wasi rodzice.. B Feri Acz.. 7.Protest Nemeczka.. 16.Bohaterski wyczyn Nemeczka decydujący o losach bitwy.Lektury / Chłopcy z Placu Broni - opracowanie krótkie.. Chłopcy z Placu Broni - plan wydarzeń.. 5.Relacja malca.. W mieście była też inna grupa, wrogo nastawiona do chłopców z Placu Broni.. C Młodszy Pastor.. Powiem tyle : Miłej zabawy !. Opis testu.. 1.Oczekiwanie na koniec lekcji.. Jak nazywał się przywódca Chłopców z Ogrodu Botanicznego?. Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Najbardziej kompletny test z lektury Chłopcy z Placu Broni jaki znajdziesz w sieci.. Udanie się do ogrodu botanicznego w ramach zemsty.Był on najmłodszy z grupy, miał 11 lat.. Z jednej strony ogrodzony był rozwalającym się płotem, z drugiej stały szare kamienice..

Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury?

Spotkanie chłopców na Placu Broni.. 4.Nemeczek świadkiem kradzieży chorągiewki.. Życie toczy się dalej.. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. 6.Odkrycie zdrady Gereba.. Odpowiedz na wszystkie pytania.. Poziom trudności: Średni.. Kim był Nemeczek na Placu Broni?TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY "CHŁOPCY Z PLACU BRONI" F.MOLNARA.. gr 2 imię i nazwisko 1.. Rozwiąż test!Chłopcy z Placu Broni.. 3-Wybór przewodniczącego Związku Chłopców z Placu Broni.. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o Erneście Nemeczku i jego szkolnych kolegach.. 4-Wyprawa Boki,Czonakosza i Nemeczka do Ogrodu Botanicznego.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu BroniTest z lektury "Chłopcy z Placu Broni" (Ferenc Molnar).. A porucznikiem B szeregowcem C podporucznikiem 3. .. Zwycięstwo chłopców z Placu Broni.. Feri Acz dopytywał się czy to Gereb zwrócił ją chłopcom.. Rozwiąż test i sprawdź!Chłopcy z Placu Broni - - Test.. 1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Część 1.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. 13.List z prośbą o przebaczenie napisany przez Gereba..

Autor MARTUSIA1993.chłopcy z placu broni - plan wydarzeń szczegółowy.

Jaką odpowiedź uzyskał ojciec Gereba od Nemeczka?Plac Broni był dla chłopców miejscem wolności i pełnej swobody.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Podaj swoje imię:Chłopcy z Placu Broni -test znajomości lektury 50 (from 10 to 50) based on 1 ratings.Test z lektury "CHŁOPCY Z PLACU BRONI".. Kto został wybrany przewodniczącym Chłopców z Placu Broni?. Chłopcy na lekcji łaciny.. Tagi dla tego testu: test będzie ciekawy , a odpowiedzi zabawne.. 5.Wyprawa do ogrodu botanicznego.. Dziś w tym miejscu przy ulicy Pawła stoi czteropiętrowa kamienica, a jej lokatorzy nie mają pojęcia, że właśnie na tym skrawku ziemi znajdował się słynny Plan Broni.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Lista pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni.. Chłopcy z Placu Broni - pytania z lekturyLista pytań dotyczących lektury Chłopcy z Placu Broni.. 4.Kradzież chorągiewki.. 1-Zebranie chłopców na Placu Broni.Wiadomość o haniebnym postępku braci Pastorów.. 6.Przygotowanie do głosowania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt