Przeczytaj dialog i wybierz poprawne odpowiedzi can i help you

Pobierz

2 Przeczytaj dialog.. (0 3) Przeczytaj tekst.. 2021-01-25 13:22:37 Co to znaczy: Desired dietary equivalent dose of vitamin D 2021-01-24 17:14:41Angielski - Przeczytaj tekst i wybierz odpowiednią odpowiedź?. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zaznacz, które ze zdań są zgodne z treścią nagrania (P prawda), a które nie (F fałsz).. Spośród podanych możliwości wybierz jedną, zgodną z jego treścią.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj tekst i zaznacz prawidłowe odpowiedzi.. (0-4) Przeczytaj teksty.. Wybierz jedną z liter: A, B albo C.. 2 A: I work in an office and I use a computer a lot.Wybierz poprawne dokończenie zdania .. Wybierz poprawne uzupełnienie luk 1-4 .3 Przeczytaj tekst i wybierz poprawne odpowiedzi.. Jest ono dostępne tylko dla użytkowników wspierających stronę.. 1 Uzupełnij dialog słowami z˝ramki.. 3 Uzupełnij tekst słowami z˝ramki.. Przeczytaj tekst.. 2 Her sister lives in a/the/0 hot city.1 Wybierz poprawne odpowiedzi.. Następnie rozwiąż quiz, udzielającWybierz odpowiedź a, b albo c i zapisz ją w zeszycie.. W zadaniach 1- 4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. 2 We don't go / aren .. 7 Uzupełnij dialogi wyrażeniami z ramki.. Przeczytaj tekst.. Mazdania wodnowiedniei koleinościPortal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..

1 Przeczytaj dialog i wybierz poprawne odpowiedzi.

Przeczytaj dialogi, a następnie dopasuj - Zadanie 1: Język polski 4 - strona 5 Rozwiązanie zadania 1 z książki Język polski 4 opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.plOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. can fine help need no of course please with .. 4 Przeczytaj komentarze i˝wybierz poprawne odpowiedzi.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Przeczytaj tekst.. 15 lutego 2018 @Gość Witam, r ozwiązanie tego zadania znajduje się już na odrabiamy.pl.. Podpisz zdjęcia.. 4 Napisz post o ulubionym dniu Kena, używając poniższych informacji.. zadanie 9.. See you next week, Nicky 3 Zakreśl właściwe wyrazy.udzielanie odpowiedzi na pytania szczegółowe.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.2 Can you help me?. 2011-02-02 19:20:23 WSKAŻ POPRAWNE ODPOWIEDZI : 2012-05-18 20:49:45Najnowsze bez odpowiedzi Przeczytaj wypowiedzi (1-3) i zaznacz m planie miast na stronie 69 trzy drogi..

... 3 Wybierz poprawne odpowiedzi.

Wpisz znak 7 w kratkę obok odpowiedzi A, B albo C.ZNAJOMOŚĆ ŚRODKÓW JĘZYKOWYCH 1.. Zaznacz odpowiedź A, B lub C.Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. Jeżeli chcesz je zobaczyć, wejdź na Link i aktywuj konto premium, które da Ci dostęp do wszystkich zadań zamieszczonych w naszym portalu .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. (1 pkt) Przeczytaj tekst.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Zadanie 8.. Zakreśl literę P albo F A.. PRZENIEŚ ROZWIĄZANIA NA KARTĘ ODPOWIEDZI!. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.Przeczytaj teksty.. Dopasuj do każdej luki (8.1.-8.4.). Angielski..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt