Przeczytaj e mail na s 53 i wypelnij tabele

Pobierz

Pod każdym zwrotem napisz polskie tłumaczenie.. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. I po polsku odpowiedz na zadane w poleceniu pytanie.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Całość zapisz w zeszycie.. Ich 3 !3) Przeczytaj jeszcze raz e-mail z ćw.. Przeczytaj dialog z podręcznika str. 72.. Przeczytaj e-mail Joanny ze str. 97 i napisz w zeszycie krótkie odpowiedzi do pytań w ćw.. Wybierz jeden z pomysłów z ramki.. Napisz w zeszycie W klasie i datę.. Wyobraź sobie, że też miałeś wypadek.. Przeczytaj e-mail s.96 z podręcznika.. 6 do właściwej kolumny.. odpowiadające jej zdanie (A-E).Wpisz rozwiązania do tabeli.1.. Przeczytaj e-mail od Laury i odpowiedz pełnymi zdaniami na pytania (1-4).. - To na razie tyle.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj e-mail i uzupełnij .. Uzupełnij zdania zapisane pod poleceniem na niebiesko.. (far zad8 Przeczytaj e-mail Toma i odpowiedz na pytania.. ćw.6/46 Zrób notatki o swoich wakacjach,odpowiedz na pytania.Czego dowiedzia e/a si o wakacjach Tobiasa?. - po przeczytaniu wskazówek w części "forms explorer" napisz e-mail do przyjaciela, w którym opiszesz co ci dolega (wybierz jedną dolegliwość wśród obrazków w ćw..

4) Jeśli masz możliwość wysłuchaj i/lub przeczytaj dialog z ćw.

Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Odpowiedz na pytania.. N Przypomnij sobie liczebniki główne, które są często sprawdzane w tego typu ćwiczeniach.Przeczytaj e-mail i uzupełnij .. 9 i odpowiedz w swoim mail'u na podane pytania)5 s t o p f o i e f c 3 Popatrz na tabelę przedstawiającą obowiązki domowe twoje i Chrisa.. Wykonaj zadania 1,3,4,5/72 z podręcznika do zeszytu.. Gotową pracę pisemną prześlij na mój e-mail.. E-mail/Nick: Hasło: Zapamiętaj mnie.. Znajdź w tekście wszystkie elementy wyszczególnione w ćw.5.. Wyobraź sobie, że jesteś w szpitalu (tak jak Joanna).. Użytkownik korzystający z odnośnika będącego adresem e-mail zgadza się na przetwarzanie jego danych (adres e-mail oraz dobrowolnie podanych danych w wiadomości) w celu przesłania odpowiedzi na przesłane pytania.3.. Zaznacz różnymi kolorami ważne części listu.. Zapoznaj się z sugestiami i propozycjami w języku angielskim (tabela w podręczniku str.72), nastepnie przetłumacz je i przepisz je do zeszytu.. Odszukaj w nim wakacyjne życzenia i przepisz je z pamięci, po jednym zdaniu, do zeszytu.. Do nazw świąt i uroczystości dopasuj pojęcia.. - Margit uważa maila od Agnieszki za bardzo ciekawego.. Znajdź je i popraw.. auch oder und aber echt Przeczytaj e-mail i uzupełnij go podanymi słówkami..

1 lit a) RODO).1.Otwórz podręcznik na str.96 i przeczytaj e- mail.

Uzupełnij e-mail, który napisały dzieci.. Dopasuj zwroty z zad.. Założyłem się z tatą,…Strony dostępne w domenie mogą zawierać adresy skrzynek mailowych.. (0 - 4) Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat podróżowania.Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (2.1.-2.4.). Pięć słów jest w nim źle użytych.. Znajdź w treści e- maila wakacyjne życzenia i je podkreśl.. Uzupełnij w ćwiczeniach stronę 45.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NASHNET Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Zemskiej 29 A / 1, w celu korzystania z prowadzonej przez NASHNET S.A. usługi subskrypcji newsletter/ dostarczania materiałów marketingowych (podstawa prawna: art. 6 ust.. Przeczytaj uważnie.s t e r n g e s c h b t a g p a i r g e b u r t s t a g d f e s t ei n e i h a u w e i h n a c h t e n s c u l a b s c h l u s s f e i e r v a l e n t a g k h o c h z i t p o s c h e i Ordne den Festen und Feiertagen die Begriffe zu.. Zaloguj / Zarejestruj się: aby kontynuować zaloguj się .My house is _____ from school than yours.. Przeczytaj e-maile i zaznacz.. Staraj się w zeszycie z pamięci przepisać wakacyjne życzenia.. It is very hot here.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Zaloguj.. zapomniałem hasła..

Przeczytaj z podręcznika wpis do kroniki ze strony 97Podr.str.46,ćw.4 przeczytaj e-mail Dereka.

N Nastaw się na wysłuchanie dialogu z określonego obszaru leksykalnego z .. Pisz po jednym zdaniu.. Napisz e-mail.. Na jego podstawie wykonaj ćw.. ( fragment na potrzeby rozwiązania ) … Nie uwierzysz, ale udało mi się pobić mój rekord prędkości w jeździe na rowerze na dystansie 2 km.. Założyłem się z tatą,…aplikacjom na urządzenia oraz !. NOGÓLNE Zapoznaj się z informacją w podanej notatce.. Zapisz odpowiedź w zeszycie.1.. Sprawdź, czy przepisałeś bezbłędnie.. Repetytorium.. Rozwiązanie zapisz w zeszycie.. ( fragment na potrzeby rozwiązania ) … Nie uwierzysz, ale udało mi się pobić mój rekord prędkości w jeździe na rowerze na dystansie 2 km.. Przepisz do zeszytu tabelkę z ćwiczenia 7 uzupełnij ją zwrotami z tabelki z ćw.. Zadanie.. Pracadomowa.pl 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone .. Zaloguj się do serwisu Praca Domowa z PD kontem.. Przeczytaj e-mail od leśniczego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt