Test województwa i ich stolice

Pobierz

Quiz w Poczekalni.. Opis testu: Jaka stolica województwa zaznaczona jest na mapie?. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćWojewództwa i ich stolice europa stolice państw Stolice stanów USA Stolice państw europejskich Województwa - stolice Geografia - Europa - Państwa i stolice Regiony Tur.. Oceń: Ostatnio zaktualizowany: 19 kwiecień, 2020.. Po raz pierwszy przesłany.Quiz wydaje się być prosty, ale czy sobie poradzisz?. wg Izakostrzewa.. Udostępnij.. Powinno być ich też 16, ale jest więcej.. wg Lidkajankowiak6.This online quiz is called Województwa i ich stolice polska, województwa, stoliceZnajomość województw i ich siedzib i stolic Podaj swoje imię: Stolica woj. Województwa i ich stolice Połącz w pary.. 0% average accuracy.Stolice województw Polski - test.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Podobne pytania.. Rozwiąż test.. 4 miesiące temu.. Sequencing Połącz w pary.. 17 pytań WOS savoy_truffle.. Użytkownicy zgłosili 16 poprawek w tym zestawie, które oczekują na przejrzenie przez Aleni.. Jutro z tego kartkówka, a ja nic nie umiem.Preview this quiz on Quizizz.. Podział administracujny Polski- województwa i ich stolice Połącz w pary.. Europa w czasach Zimnej Wojny () Europa 1939 (marzec-wrzesień) Europa 1919.. Zapraszam do sprawdzenia swojej wiedzy z geografii Zgłaszający DontPush Rodzaj Jedna właściwa odpowiedź Czas 5 minuty Łącznie pytań 14 Kategoria Geograficzne Przesłano 11.05.2020Województwa polski i ich stolice..

Województwa Polski i ich stolice.

wg Szkolapodstawow1.. stolice województwa polski Rysunek z opisami.. Kujawsko-pomorskie.Tablica pt. Województwa i ich stolice przedstawia wykaz województw w Polsce wraz z ich stolicami.. Cesarstwo Rzymskie 117 n.e.: Prowincje i państwa klienckie.. Subskrybuj?. wzór: wielkopolskie, Poznań.. [QUIZ] Nie wszyscy są w stanie poprawnie wymienić nazwy wszystkich województw, sporym wyzwaniem może być też "przypisanie" miasta do konkretnych obszarów Polski.. podaj nazwę województwa oraz jego miasto wojewódzkie oddzielone przecinkiem i spacją.. Europa: Zbiorniki wodne.. Polska: Stolice Województw - Testy geograficzne: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.Polska: Województwa - Testy geograficzne: Seterra jest darmowym quizem.Województwa i ich stolice - test.. w przypadku województw: kujawsko-pomorskiego i lubuskiego należy wpisać 2 miasta.. Tagi #mapaadministracyjnapolski #wojewodztwa Inne tryby testu.. Warto pamiętać, że województwa nie są dane na zawsze i kiedyś może być ich więcej.Zobacz ten quiz Województwa i ich stolice!. Pytania z mapy administracyjnej Polski.. Quiz wydaje się być prosty, ale czy sobie poradzisz?. Powiązane z testem.Województwa i ich stolice.Soweczka..

Test wiedzy o województwach i ich stolicach.

Geografia W którym województwie leży to miasto?. Województwo oznaczone na mapie kolorem to.. Subskrybowany.. Które miasto jest siedzibą wojewody i sejmiku?. Możecie mi podać w kolejności alfabetycznej województwa polski , ich stolice oraz nazwy ich mieszkańców.. Europa: Rzeki.. Województwa Polski i ich stolice 2013-01-16 19:40:29; Stolice europejskie 2013-03-02 17:41:01; Jak dobrze znasz województwa i .Polskie województwa i miasta wojewódzkie, test z WOSu.. Zachodniopomorskiego to .. Gdynia Gdańsk Szczecin Wrocław Stolica woj. Wielkopolskiego to .. Gorzów wielkopolski Kielce Poznań Lublin Stolica woj. Warmińsko - mazurskiego to .. Olsztyn Białystok Lublin Elbląg Stolica woj. Śląskiego to .. Elbląg Olsztyn Białystok KatowiceWojewództwa i ich stolice Rysunek z opisami.. Nikella15 zapytał(a) 20.03.2016 o 11:43: 1.. Świata Stolice państw Azji 05.Quiz - Województwa i ich stolice.. To jedno z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.. Jeju dzięki za quiz.. Brawo, jesteś mistrzem!Test: województwa i stolice Opis testu: dopasuj Liczba pytań: 16 Poziom: Łatwy Rozwiązany: 2210 razy Średnia ocena:Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Geografia.. W dwóch województwach "stolice" są dwie.. 16 województw według nowego podziału administracyjnego.. This is an online quiz called Podział administracyjny Polski..

Czy znasz ich stolice?

Skomentuj.. Myślisz, że znasz je wszystkie?. Fiszki są szybkim i prostym sposobem na naukę administracyjnego podziału Polski.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Geografia VII-Kartkówka z województw i stolic DRAFT.. Sprawdź!. 16 fiszek lenka1 Województwa i ich stoliceQuiz dla bystrzaków.. Opis testu.. Stolica województwa Pomorskiego to: Gdynia Gdańsk Sopot Kraków Następne.. Rozwiąż nasz najnowszy quiz o stolicach województw i sprawdź swoją wiedzę.Województwa Polski oraz stolice.. Darmowy test geograficzny z mapy województw Polski wraz z Stolicami.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Województwa Polski i ich stolice - dopasujesz je do siebie?. Polski.. Znasz wszystkie stolice polskich Województw!. 34.W Polsce mamy 16 województw.. Czy rozróżnisz nazwę potrawy od nazwy rzeki?. Nie zwlekaj i wypróbuj naukę województw i ich stolic wraz z Fiszkoteką.. Polska - Warszawa Szwecja - Sztokholm Szwajcaria - Berno Wielka Brytania - Londyn Norwegia - Oslo Niemcy - Berlin Litwa - Wilno Finlandia - Helsinki […]Europa: Pasma górskie.. Szukaj.. [QUIZ] - Białystok, Super Express.. Ciekawe czy znasz mapę Polski?Jeśli nie przepadasz za historią, jeśli musisz to przewiń do mapy.P.. Wiedza ogólnaAbout this Quiz.. Ten test może zawierać błędy!. Więcej informacji o quizie >>.. Sprawdź!. Poniżej znajdziesz listę stolic, mapę oraz mapkę do pobrania..

Województwa Polski i ich stolice DRAFT.

Dolnośląskie.. W 1999 roku w Polsce dokonano reformy administracyjnej, która .Test: Stolice Województw.. 101 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Geografia Jak wiele znasz ciekawostek dotyczących miast Polski?. Liczba pytań: 16.województwa i ich stolice test Województwa - stolice Województwa i stolice, wraz z mapą Polski, na której zaznaczona jest lokalizacja danego województwa.. W Polsce jest 16 województw.. by renadz_00377.QUIZ: W Polsce jest 16 województw.. Ich stolice to największe miasta w województwie.. Rozpocznij test.Wszystkie państwa i stolice Europy Poznaj wszystkie kraje i stolice Europy i raazem z nami przygotuj się do sprawdzianu bądź klasówki.. Czy znasz wszystkie stolice województw?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt