Napisz kartkę z pamiętnika ariadny

Pobierz

Dziś mija pierwszy od poznania Tezeusza.Kocham go ponad życie.Juz nie moge się doczekać,kiedy zostanę z nim sam na sam, w cztery oczy.Ach co to by bylo.Marzę o tym.Od zawsze pragnęłam spotkać takiego mężczyznę, z którym.. poleca 85 % Język polski Kartka z pamiętnika Ariadny (Dzieje Tezeusza)Tezeusz Tezeusz kartka z pamiętnika mitologia Ariadna Minos Minotaur nić Ariadny pamietnik Tezeusza napisz kartkę z pamiętnika Tezeusza Treść zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Kartka z pamiętnika Ariadny (Dzieje Tezeusza) To był najpiękniejszy i zarazem najgorszy dzień mojego życia.. Słowa wyrażające emocje.Kartka z pamiętnika Ariadny (Dzieje Tezeusza) To był najpiękniejszy i zarazem najgorszy dzień mojego życia.. Drogi Pamiętniku !. Drogi Pamiętniku !. Kiedy Tezeusz przypłynął na Kretę, już wiedziałam, że jest on wybrankiem mojego serca.. Wyraż swoje uczucia pisząc w 1 osobie liczby pojędyćczej.. 2009-01-28 19:56:41; Napisz .. Kiedy Tezeusz przypłynął na Kretę, już wiedziałam, że jest on wybrankiem mojego serca.. Pamiętniku!. Dziś mija pierwszy od poznania Tezeusza.Kocham go ponad życie.Juz nie moge się doczekać,kiedy zostanę z nim sam na sam, w cztery oczy.Ach co to by bylo.Marzę o tym.Od zawsze pragnęłam spotkać takiego mężczyznę, z którym mogłabym spędzać każdą chwilę mojego życia..

Napisz, kartkę z pamiętnika.

29.04.2013 o 19:25 rozwiązań: 3.Kartka z pamiętnika.. Jest to mit pt. "Dzieje Tezeusza" 0 ocen | na tak 0%.. 1 1 Odpowiedz.. Drogi Pamiętniku !. To była prawdziwa miłość od pierwszego wejrzenia Strona: 1Napisz kartkę z pamiętnika.. Minimum 10 zdań i nie kopiować z neta bo wszeńdzie w necie jest to samo!. 2012-01-02 19:13:41 Załóż nowy klubKartkę z pamiętnika piszesz zwyczajnym, codziennym językiem, tak samo, jak mówisz.. +0 pkt.Przydatność 70% Kartka z pamiętnika Ariadny.. Drogi Pamiętniku !. Proszę to ma być na jutro!".. Napisz kartkę z pamiętnika Ariadny- od momentu poznania Tezeusza do ich ostatniego wspólnego wieczoru.. Drogi Pamiętniku !. , czas.przeszły.. To jest mit o Tezeuszu nie umiem tego pisać xd.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Napisz kartkę z pamiętnika Ariany uwzględniając w niej tajemnicze zdarzenie na wyspie Naksos.. Dziś mija pierwszy od poznania Tezeusza.Kocham go ponad życie.Juz nie moge się doczekać,kiedy zostanę z nim sam na sam, w cztery oczy.Ach co to by bylo.Marzę o tym.Od zawsze pragnęłam spotkać takiego mężczyznę, z którym mogłabym spędzać każdą chwilę mojego życia.. Podpowiedzi: 1 os. l.poj (zalerzy może też być mnoga , zależy w jakich okolicznościach) r.ż.. 2 oceny | na tak 50%..

Kartka z pamiętnika Ariadny.

Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.Napisz kartkę z pamiętnika Ariadny- od.. 2010-09-22 17:21:06 Napisz kartkę z pamiętnika ( dziennika) ojca Laurentego .. Proszę czekać.. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.. Dziś mija pierwszy od poznania Tezeusza.Kocham go ponad życie.Juz nie moge się doczekać,kiedy zostanę z nim sam na sam, w cztery oczy.Ach co to by bylo.Marzę o tym.Od zawsze pragnęłam spotkać takiego mężczyznę, z którym mogłabym spędzać każdą chwilę mojego życia.. To była prawdziwa miłość od pierwszego wejrzenia.. Podobne pytania.. 2011-03-16 20:29:07 Napisz kartkę z pamiętnika ( dziennika) ojca Laurentego .. Pisz poprawnie pod względem ortograficznym i interpunkcyjnym.Napisz kartkę z pamiętnika;) 2014-03-30 13:01:04 Napisz kartkę z pamiętnika Małego księcia, z zapisem jego przemyśleń na temat odwiedzonych planet.. 2012-11-05 15:40:07 Napisz kartkę z pamiętnika Ariadny 2020-05-19 13:41:57 0 0 Odpowiedz.. 2012-01-02 19:13:41Napisz kartkę z pamiętnika.. zatytułowaną:,,Kilka wspomnień z mego dzieciństwa".Możecie pisać co wam się przytrafiło,bo to nie musi być prawda.Proszę o pomoc.Będe bardzo wdzięczna!. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Emocje możesz wyrazić nie tylko słowami, lecz również znakami interpunkcyjnymi: wykrzyknikiem, pytajnikiem, wielokropkiem..

Pamiętniku!Kartka z pamiętnika Ariadny.

- Opisz przeżycie osoby, która była z Nemeczkiem w chwili śmierci.. To juz drugi dzień!napisz kartkę z pamiętnika i opisz przeżycia Ariadny porzuconej na wyspie Naksos .. Napisz, kartkę z pamiętnika.. Kartka z pamiętnika Ariadny.. Dziś mija pierwszy od poznania Tezeusza.Kocham go ponad życie.Juz nie moge się doczekać,kiedy zostanę z nim sam na sam, w cztery oczy.Ach co to by bylo.Marzę o tym.Od zawsze pragnęłam spotkać takiego mężczyznę, z którym.Napisz kartkę z pamiętnika Ariadny.. Pamiętniku!Napisz kartkę z pamiętnika Ariadny- od.. 2010-09-22 17:21:06 Napisz kartkę z pamiętnika zakochanej osoby.. Dziś mija pierwszy od poznania Tezeusza.Kocham go ponad życie.Juz nie moge się doczekać,kiedy zostanę z nim sam na sam, w cztery oczy.Ach co to by bylo.Marzę o tym.Od zawsze pragnęłam spotkać takiego mężczyznę, z którym mogłabym spędzać każdą chwilę mojego życia.Wejdę w rolę Ariadny.Napiszę kartkę z pamiętnika królewny, która znalazła się na wyspie Noksos.. Odpowiedz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt