Streszczenie serialu przysiega odc 310

Pobierz

40: Nermin odkrywa, że Ekrem ma dziecko z Meltem!. Otwiera szafę i pakuje rzeczy mamy do torby.. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. Turcja .. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby .Miłość i przeznaczenie odc.. Cavidan zatruwa herbatę dla Reyhan.Przysięga - odcinek 310 Emir przesadza z opieką nad Reyhan w ciąży.. 310 i 311 - omówienie odcinków 310 i 311; .. Cavidan zatruwa wodę.. W galerii publikujemy streszczenia nowych odcinków oraz najnowsze zdjęcia z serialu "Przysięga".Serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku.. Kemal stara się zachęcić żonę do tego, aby ta ostatecznie powróciła do domu i nie przejmowała się nadmiernie.. Oya jest załamana śmiercią Erhana.. Co stanie się w 312 odc Przysięga?. 41 i 42: Nermin żyje w nędzy!. Następnego dnia ma się odbyć przyjęcie, na którym Emir .Przysięga odc.. Postanawia.Świat Seriali to źródło najświeższych informacji o aktorach, wątkach i nadchodzących zmianach w twoich ulubionych telewizyjnych produkcjach.. W oryginale 3 sezon Przysięgi składa się z 91 odcinków, a .Przysięga - opis 312 odc.. Sąd przysyła zawiadomienie o ostatecznej rozprawie dotyczącej opieki nad .Streszczenie 588. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Gulperi przyjaźni się z Yigitem.. Emisja 296. odcinka serialu "Przysięga" odbędzie się 12 listopada 2020 o godz. ..

Przysięga odcinki 310, 311, 312 - szczegółowe streszczenie.

Zobaczcie, co będzie działo się w najbliższych odcinkach tureckiej produkcji, której odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godz. 16.05.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Napar jest bardzo mocny, więc Emir postanawia sam go wypić.Przysięga odcinek 575: Tulay widzi Gulperi i Emira razem!. Ercan donosi siostrze, że Emir sprawił Gulperi drogi prezent .Tureckie seriale to niekwestionowany hit ostatnich miesięcy, a nawet lat.. Natomiast u Kemala i Narin pojawia się policja.. Emir zostanie oskarżony o morderstwo, Mert wpakuje się w kłopoty, a Gulperi znowu stanie oko w oko ze złowrogim wujem.. Streszczenie odcinka [03.12.2020] redakcja 3 grudnia 2020, 7:19 .. A potem spiskuje z Zeynep, żeby.. zrobić żonie niespodziankę.. W serwisie znajdziesz newsy o serialach, wywiady, plotki z życia gwiazd, galerie zdjęć, wideo, opisy odcinków i godziny ich emisji.A potem spiskuje z Zeynep, żeby zrobić żonie niespodziankę.. Marysia spotyka się z janczarem [31.01] "Zniewolona", odcinek 14 sezon 3 .Czy to koniec tureckiego serialu emitowanego na TVP - Film.. A potem spiskuje z Zeynep, żeby zrobić żonie niespodziankę.. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność..

Streszczenie 310. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Emir dba o żonę.

Streszczenie W 310. odcinku "Przysięgi" Emir przesadza z opieką nad Reyhan w ciąży.. Napisy: polskie dla niesłyszących.. Macide i Kerem stają po stronie Kiymet!. Oya jest załamana śmiercią Erhana.. Przysięga (tur.. "Przysięga" znika z anteny TVP.. Oya chce zmienić nastawienie Sehriye wobec Narin.. Suna zbiera całą rodzinę, żeby przekazać jej dobrą wiadomość.. Kob.Przysięga - odc.. [Streszczenie + Zdjęcia] 4 lutego 2022Turkweb.pl 580: Akcja odcinka rozpoczyna się w szpitalu.. 309 i 310 - omówienie odcinków 309 i 310; Przysięga odc.. Postanawia odebrać jego rzeczy.. Cavidan zatruwa herbatę dla Reyhan.. Fikriye umiera podczas operacji.. Każda produkcja znad Bosforu, która debiutuje na ekranach naszych telewizorów, od razu przyciąga ogromną publiczność.. Seriale M jak miło .. "Przysięga" odcinek 310.. "Przysięga" (2019) Serial obyczajowy opowiadający o miłosnych meandrach współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje się w świecie biznesowych wyższych sfer.. Streszczenie.. Streszczenie odcinka 310 .Przysięga odc.. A potem spiskuje z.Przysięga - streszczenia odcinków.. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki..

Opis serialu Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.

Chłopiec opowiada jej historię o jabłonkach, które zasadzili jego bliscy .Przysięga odcinek 595.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1151: Wielka kłótnia w rezydencji!. Lista odcinków.. Stream w internecie z TVP 1 udostępnia WP Pilot.. Powtórki odcinków serialu Przysięga, a także wszystkich innych, po polsku można oglądać w internecie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl).Streszczenie 589. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Cavidan chce, by Emir szybko poślubił Tulay.. Co dalej z serialem, który zdobył serca Polaków?. Czuje, że Kemal nigdy jej nie wybaczy.. Natomiast Cavidan zatruwa herbatę dla Reyhan.. Turecki serial "Przysięga" zdobył serca polskich widzów wraz z premierą w 2019 r. Teraz produkcja znika tymczasowo z anteny TVP 1.Przysięga (2019) Yemin - Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Herbata jest bardzo mocna, więc Emir nie chce jej dać żonie, tylko postanawia sam ją wypić.. Czy Emir ją uratuje?. Streszczenie Emir przesadza z opieką nad Reyhan w ciąży.. Gulperi wprowadza się do rezydencji, jednak nadal nie chce jeść przy stole razem z rodziną.. Mert wchodzi do sali, w której leży Fikriye.. Postanawia odebrać jego rzeczy.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 576: Emir przywozi Gulperi do domu!.

[Streszczenie + Zdjęcia]Koniecznie przeczytaj streszczenie 310. odcinka Przysięgi, aby poznać szzegóły!

Streszczenie serialu [27.02.2022] Miłość i .Podobnie jak w przypadku innych tureckich seriali, w polskiej wersji odcinki są krótsze niż w tureckiej, dlatego jest ich więcej.. "Przysięga" odcinek 313.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1152: Humeyra widzi zdjęcie ojca w pokoju ciotki!. Ostatni odcinek można obejrzeć następnego dnia rano.. Mert i Kemal czuwają przy niej w szpitalu.. 2020 Odcinek 598.. Tulay informuje wujka dziewczyny!. "Przysięga" - ostatnie odcinki, które zostaną wyemitowane w lutym, będą obfitować w emocje.. Wykrada pieniądze z sejfu!. Przysięga odcinek 310. .. "Stepowa miłość" - odc.. Narin wyznaje Sehriye prawdę o swojej.. ROZWIŃ.. Nowe odcinki rozpoczynają się o godzinie 16:05.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje.Przysięga odcinek 580: Pojawia się znajoma Gulperi, która ma zabrać ją za granicę!. Żadan jest mordercą.. Kemal i Narin wracają do domu razem.. Cavin czuje pewność, że przygotowaną przez nią mikstura w formie trucizny wpłynęła na badania Reyhan.. Narin wyznaje Sehriye prawdę o swojej przeszłości.. Fikriye umiera podczas operacji.Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Przysięga (serial Turcja 2019).Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program.Talaz grozi Leyli bronią!. Zeynep stara się o pracę!. W Turcji emisja trwała od 9 września 2019 roku do 8 maja 2020 .W najbliższych odcinkach serialu "Przysięga" nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji i niespodziewanych wydarzeń.. 4 - STRESZCZENIE.. Narin przechodzi operację ratującą życie.. Kobieta broni .Przysięga odcinek 598.. Oya jest załamana śmiercią Erhana.. Drugi sezon serialu wystartował w Polsce 7 lutego 2020 roku i w chwili obecnej ze względu na różnicę montażowe nie ma określonej daty końcowej.. Streszczenie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt