Sprawdzian opowieści z

Pobierz

buteleczkę z diamentu i mały sztylet b. lalk .Trudny test z Opowieści wigilijnej.. C. dziupla wśród korzeni wielkiego drzewa.. Polecam tę stronkę!. W zadaniach 9 - 16 zapisz swoją odpowiedź.. Dodaj do ulubionych.Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Kto jako pierwszy poznał sekret szafy?. (0-6) * Dom pana Tumnusa to A. jama w ziemi.. annamisztal.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Lew, czarownica i stara szafa".. a) John b) Marlon c) Richard d) Clive 3) Co miała na głowie czarownica ?. Rozwiąż test!. Scharakteryzuj wzorce sentymentalnych kochanków.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?. a) Piotra, Zuzannę i Łucję b) Białą .Opowieści z Narnii.. Zrób test online i sprawdź!Test Z Opowieści z Narnii - Teleturniej.. Czyje nogi miała postać, która przyszła do Łucji w lesie?. Lektura w klasie 5.C.S.. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków .TEST Z ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa" szczegółowy.. 21 pytań .Opowieści z Narnii - test dla klasy V. DRAFT.. S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa .TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę..

Opowieści z Narni - sprawdzian z lektury.

Imię i nazwisko klasa 1.. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Może być ten test ja miałam 9/10.. Lew, czarownica i stara szafa".. Powodzenia.. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych w naszym portalu internetowym dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!Sprawdzian kompetencji polonistycznych dla klasy IV Drogi uczniu, przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na zawarte pod nim pytania.. Lista pytań do lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa.Sprawdzian ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii.. Creative1 19 godzin temu.. Lektura w klasie 5.. Martynka.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. W ilu % Twój crush Cię kocha, lubi i nienawidzi.Test znajomości "Opowieści z Narnii" C. poleca 80% 10200 głosów.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. Rozpocznij test.Wielki "Opowieści z Narnii".. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury.. Wymień imiona rodzeństwa od najstarszego do najmłodszego.Lew, czarownica i stara szafa - to pierwsza część sagi "Opowieści z Narnii".. Udostępnij.. Test składa się z 12 pytań..

"DOBRY WIECZÓR - - powiedziała Łucja.Opowieści z Narni - sprawdzian z lektury Quiz - Quizizz.

Kogo Łucja spotkała w Narnii podczas swojej pierwszej wizyty?. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. 1) Kto jako pierwszy spotkał w Narni Pana Tumnusa?. B. dosyć duża nora.. "Opowieści z Narni lew, czarownica i stara szafa"?. Opowieści z Narnii - test dla klasy V DRAFT.. Ile było rodzeństwa?. powieść baśniowa/ fantastyczna.. Treść.. Rozwiąż test!Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. "Opowieść wigilijna" Rozwiąż test.. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. "Opowieści z Narnii.. a) Więziła Jasia i Małgosię b) Przyjaźniła się z bobrami c) Spowodowała wieczną zimę bez Bożego Narodzenia d) Czekała z niecierpliwością na przybycie Aslana 2) Kogo doprowadziły Bobry do Aslana?. Wymień imiona rodzeństwa od najstarszego do najmłodszego.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Właśnie co skończyłam grać w Quiz OPOWIEŚCI Z NARNII i. udało mi się zdobyć 10/10, a zawsze miałam tylko 9/10.. "Opowieści z Narnii.. * Zła królowa wyczarowała ptasie mleczko dla Edmunda2015-09-29 (2014-06-15) Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa".. 1680 Obserwuj autora.. D. niewielka pieczara wykuta w czerwonawej skale..

Oprócz: Tematy prac klasowych z opowieści z narnii.Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.

a) dwoje, b) troje c) czworo.. a) fauna Tumnusa, b) Białą Czarownicę, c) Aslana.. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na.. 21 pytań Lektury szkolne.C.S.. sz.p.michal.g 6 lat temu.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Co wypadło z szafy, gdy ją otworzyła Łucja?. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Lew, Czarownica i stara szafa" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -opowiesci-z-narnii-lew-czarownica-i-stara-szafa-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.doc (application/msword) NOWE Słowa na start!. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa".. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Latarnik test z treści.. Lew, czarownica i stara szafa".. Wskaż te cechy świata przedstawionego w utworze, które mają charakter konwencjonalny, typowy dla sielanki.. Lektura w klasie 5.C.S.. Odwołaj się do sielanki Laura i Filon Franciszka Karpińskiego oraz do obrazów epoki.. Maksymalna liczba punktów: 25 1.. Pytania do lektury.. Lew, czarownica i stara szafa".. Tagi #opowiescwigilijna #lektury #lekturyszkolne #karoldickens #dickens Inne tryby testu.. Podczas jakiej zabawy Edmund znalazł .W Narnii-test podsumowujący znajomość lektury" Opowieści z Narnii".. Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa".. dodany: 2015-12-06 20:42:13, przez: karolina.. Czy zdasz ten test wiedzy ogólnej ze szkoły pod.. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na taryfę ulgową!. Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?. Wybierz właściwą odpowiedź.. Lew, czarownica i stara szafa" C.. Lew, czarownica i stara szafa.. Opowieści z Narnii.. a) Zuzanna b) Piotr c) Łucja d) Edmund 2) Jak brzmi imię autora książek z serii "Opowieści z Narni"?. 2.Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" 1.. Opis testu.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Filmy.. 1) Jaką rolę pełniła Biała Czarownica w Narnii?. W zadaniach 1 - 8 wybierz jedną z trzech odpowiedzi i literkę przy niej zaznacz kółkiem.. Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.1.. Skomentuj.. a) Zuzanna, b) Łucja, c) Piotr..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt