Streszczenie ostatniego odcinka elif

Pobierz

Streszczenie Kiymet chce pozbyć się zakrwawionej bluzki.. - "Jeśli chcesz, możesz pojechać ze mną".Elif, odcinek 186 -STRESZCZENIE wydarzeń W ostatnim odcinku pierwszego sezonu "Elif" (186 odcinek w polskiej TV i 183 w tureckiej), rozpoczyna się slub Zeynep i Selima.. Platforma TVP VOD online za darmo udostępnia tam wszystkie odcinki w internecie.. Jego zadaniem było .Streszczenie ostatniego, 270. odcinka serialu "Kozacka miłość" prezentuje się następująco: Gioruchin w trakcie spektaklu strzela z broni, nie zdając sobie sprawy, że w środku .. "Elif": Odcinek 870. gdzie oglądać, godzina emisji, streszczenie odcinka "Elif": Odcinek 869. gdzie oglądać, godzina emisji, streszczenie odcinka Więcej odcinkówElif odcinek Elif / 974.. Przestępcą okazuje się Koliewanow, który zostaje śmiertelnie ranny.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Mimo choroby jedzie do firmy, Parla każe mu jednak szybko wracać .Elif odcinek 1132: Melek zostaje zwolniona z więzienia!. Wydaje się, że to nóż.Elif odcinek 1110: Safak tłumaczy Emirhanowi, że przemoc jest zła!. Niestety Macide umiera.. Kerem jest bardzo przeziębiony.. 1125: Fidan spotyka się w łazience z inną osadzoną.. "Co ci się stało?". Bierze roślinkę do rąk i wybucha płaczem.. [Streszczenie + Zdjęcia] 29 listopada 2021 Turkweb.pl.. [Streszczenie + Zdjęcia] 20 grudnia 2021 Turkweb.pl..

Zobacz streszczenie ostatniego odcinka.

Kerem nie posiada się z radości.Ostatni odcinek zostanie wyemitowany najprawdopodobniej w 2022 roku.. Turcja .. Elif streszczenia szczegółowe odcinków Elif 1146 streszczenie odcinka Gülsüm zaskakuje Kiymet, gdy ta poszukując zakrwawionej bluzki szpera w pokoju Melek.. Postanawia przekazać ubranie na zbiórkę.. Ostatni odcinek produkcji nie pokazuje jednak, jakie są dalsze losy pozostałych .Elif odcinek 805.. - pyta kobieta.. Aliye przypomina sobie rozmowę z Melek.. Współosadzone.Obyczajowa telenowela opowiada o losach dziewczynki, której rodzice, przez nieszczęśliwe zrządzenie losu, zmuszeni byli się rozstać.. Dzisiejszy odcinek Elif można oglądać również następnego dnia po premierowej emisji o godzinie 5:40 rano w TVP 1.. Sprawy jednak się skomplikują, gdy Kerem złoży Melek ciekawą propozycję.Elif odcinek 1147 streszczenie.. Wszystkie odcinki Elif po polsku w VODElif 1164 - streszczenie ostatniego odcinka W finałowym odcinku dojdzie do strzelaniny, która okaże się tragiczna w skutkach.. "Idę dzisiaj odwiedzić Melek" - oznajmia mężczyzna.. Na wyznaczone miejsce jadą policjanci i Kozacy ze stanicy.. Leman stara się skłócić Safaka i Julide!. Ostatecznie worek z bluzką trafia w ręce Gülsüm.. Ta przekazuje jej jakieś zawiniątko.. Akin zaprasza Birce na spotkanie, obiecuje jej niespodziankę..

- streszczenie odcinka.

Perypetie młodej bohaterki i jej rodziców śledzą .Elif odcinek 1125: Plan Fidan nie powodzi się!. Kiymet odda strzał w kierunku Kerema, Macide oraz Mahira.. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. 56: Zeynep dostaje zaliczkę!. 2020 Odcinek 598.. Gdy widzi go leżącego na podłodze z rozsypaną wokoło ziemią, wpada w przerażenie.. Przy grobie Reyhan wydarzy się tragedia [STRESZCZENIE ODCINKA] "Przysięga 571. streszczenie odcinka, który jest ostatnim epizodem 3. sezon "Yemin".. Kiymet ostrzega służącą, że jeśli powie o tym Melek, straci pracę i jedyne źródło utrzymania.W finałowym odcinku Elif Kiymet strzela do Kerema, Macide oraz Mahira - swojego syna.. "Przysięga" odcinek 571.. Can .Streszczenie 53. odcinka serialu "Dzikie pszczoły" prezentuje się następująco: Thomas, przyparty przed Nestorasa do muru, wyznaje że został zatrudniony przez Mirsini.. W Wymarzona Miłość odc 122 zobaczyliśmy, że Ayhan postanawia wyjechać z miasta i przenieść się do Osmana.. Elif odcinek 1132: Melek zostaje zwolniona z więzienia!. Mahir chce wyjechać razem z Melek i Elif!. Fałszywy syn Kiymet.. Odcinek 1158 Macide mówi Melek o brakującej kartce z pamiętnika.. Gülsüm przypomina sobie o bluzce, którą wyrzuciła Kymet.. [Streszczenie + Zdjęcia] 30 grudnia 2021 Turkweb.pl..

Elif 1164 - streszczenie Co wydarzy się w finale?

Jülide ma mdłości i zawroty głowy.. W środku jest coś podłużnego.. Będzie to Elif odc.. [Streszczenie + Zdjęcia] - Seriale tureckie.. Melek przypomina sobie, że widziała kartkę w rękach Kymet.. "Co się stało?". Melek postanawia powiedzieć o tym Asli.. Sanem żyje marzeniami o swojej nowej powieści, której nie ma czasu napisać.. Kerem rozmawia z Melek.. Wielkie emocje gwarantowane w ostatnim odcinku tureckiego serialu!. Mujgan przekonuje Benal do przeprowadzki!. Natychmiast dzwoni do Kerema i oświadcza, że chce się z nim spotkać.. Osadzone stają po stronie Melek!. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.Wymarzona Miłość odcinek 122 jest już dostępna na vod.tvp.pl.. Ostatnia noc w rezydencji Tarhunów.. 1110: Asli wchodzi do gabinetu Mahira.. Chłopiec go ignoruje!. Macide organizuje zbiórkę odzieży dla potrzebujących.. Tymczasem przychodzi zgoda na rozwód Marysi ze Stiopą.. Leman stara się skłócić Safaka i Julide!. Nie potrafi .Poniżej prezentujemy streszczenia wszystkich odcinków, które zostaną wyemitowane w najbliższym czasie.. W końcu losy Stiopy i Aliony mogą się połączyć.Już teraz przeczytaj streszczenie ostatniego, 270. odcinka Kozackiej miłości i sprawdź, co dokladnie się wydarzy!. Hümeyra bezskutecznie próbuje przekonać Kerema, żeby zaakceptował Murata..

Streszczenie odcinka [04.03.2022] ...Przysięga - streszczenia odcinków.

- swiatseriali.interia.pl Elif odcinek Elif / 974 - Świat Seriali - opisy odcinków, streszczenia Reklama - "Chciałam cię zanieść do mamy, żebyś przypominała jej o mnie".. Gdy próbuje ją wyrzucić, spotyka na korytarzu Kerema.. Streszczenie.. Dowiaduje się, że Kerem podejrzewał dziewczynę o związek z innym mężczyzną.. Macide.Tajemniczy mężczyźni poszukują Melek i Elif.. 1132: Strażnicy więzienni doprowadzają Melek do sądu.Elif odcinek 1133. .. Streszczenie odcinka [08.03.2022] Kerem jest wściekły na swoją ciotkę oraz zmarłego ojca.. Dziewczyna jest w szoku.. We wtorkowym odcinku serialu "Elif" Mahir dowie się o planach Melek i od razu zaproponuje, że chce do niej dołączyć.. Kobieta nie ma odwagi wyznać, że wszystkiemu winna jest .Elif 186 - STRESZCZENIE ostatniego odcinka pierwszego sezonu.. Kiymet zacznie strzelać w kierunku Macide, Mahira oraz Kerema.. Z niektórymi bohaterami przyjdzie nam się już niestety pożegnać.. "Elif" odcinek 1144.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 587: Gulperi dowiaduje się, że to nie Emir zabił Fatmę!. Uważa, że to prawdopodobnie ona jest autorką tajemniczego listu.W liście tym tajemnicza osoba obiecuje ujawnić wszystkie zbrodnie pewnego miejscowego przestępcy.. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. Kerem przychodzi z propozycją [STRESZCZENIE ODCINKA] "Elif" 1144.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Mętne odpowiedzi kobiety wzbudzają w niej coraz większe wątpliwości, zaczyna wierzyć w słowa Melek.Elif 1148 streszczenie odcinka Melek przypadkiem słyszy rozmowę Kerema i Hümeyry na temat Asli.. Plamy krwi na bluzce i częste wyjścia Kymet wzbudzają podejrzenia Hümeyry.. Elif odc.. Postrzał będzie.Aby zobaczyć zdjęcia z ostatniego odcinka "Elif", przejdź do galerii zdjęć.. Postanawia go przeprosić!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt