Elif 917 odcinek streszczenie po polsku

Pobierz

W 1154. odcinku Elif, którego emisję zaplanowano na środę, 2 marca 2022 roku, Hümeyra postanawia powiedzieć Keremowi, że Kiymet urodziła syna ich ojcu.Opisy i streszczenia odcinków serialu/programu Elif.. 919: Parla podnosi się z łóżka.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1139: Melek jest zdecydowana przekazać dowody policji!. Opis filmu Melek w młodości pracowała jako służąca w domu wysoko usytuowanej rodziny Emiroğlu.. 1153: Humeyra odwiedza grób ojca.. Kymet przeczuwa, że Hümeyra i Melek coś knują, więc każe Mahirowi zniszczyć dokumenty świadczące o tym, że jest on jej synem.Wszystkie odcinki elif po Polsku znajdziesz tutaj: pobrania tutaj: - serial.. Streszczenie 1150. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Kiymet nie wie dokąd pójść.Elif odcinek 1160.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1158: Melek odkrywa, kto wyrwał kartkę z pamiętnika!Elif - serial.. Streszczenie.. Opowieść o poszukiwaniu szczęścia i gonitwie za utraconym uczuciem.. 34 658 osób lubi to · 47 osób mówi o tym.. Melek szuka zagubionej kartki z dziennika Macide.. - "Chcia.Akin oświadcza się Birce!. Odcinki […]Elif - streszczenie odcinków 1138, 1139, 1140, 1141, 1142.. Macide budzi się po jakimś czasie .. Tark i Rana ukrywają się w domu w lesie.. [Streszczenie + Zdjęcia] 4 lutego 2021 Turkweb.pl.. Jest przerażona.. - mówi szczęśliwa dziewczyna i przechadza się po pokoju..

Elif streszczenie po polsku.

Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. Emisja w dni powszednie o godz. 14:00!Elif odcinek 1153: Kiymet mówi Humeyrze, że miała syna z jej ojcem!. Teraz ten przygotowuje się .Po sprzeczce z matką Hümeyra nie wraca do domu.. 59: Mehdi mówi rodzinie o sprzedaży warsztatu!. Streszczenie odcinków serialu.. Tymczasem Kiymet znów knuje i skłania podstępem Mahira do spotkania.. "Elif" (2014) Hitowy turecki serial.. Emisja epizodów odbędzie się w dniach 24-25 lutego 2022 roku.Elif odcinek 1153: Kiymet mówi Humeyrze, że miała syna z jej ojcem!. Elif odcinek 917 - Kerem dowiaduje się od Filiz, że na koncie firmowym brakuje środków do zrealizowania płatności.. Streszczenie.. Macide budzi się po jakimś czasie, czuje się jednak bardzo osłabiona.. Mogę chodzić!". Jest przerażona.. 60: Nuh oświadcza się Cemile!. Oto, co się wydarzy!. Kiymet prosi ją o wybaczenie!W 917. odcinku Elif, którego emisję zaplanowano na poniedziałek 15 lutego 2021 roku, Macide powie Hümeyrze o związku śmierci Mustafy ze zniknięciem Tarika, a Kerem wyjawi fakt zniknięcia pieniędzy.Elif - odcinek 1154.. Mert trafia do celi!. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 589: Emir i Gulperi składają papiery rozwodowe!Elif odcinki 1150, 1151 streszczenia.. W końcu udaje im się spotkać kobietę, która znała Kiymet..

"Elif", odcinek 1149: Streszczenie epizodu.

Przez ten okres nie będą także publikowane streszczenia.. Podczas gdy Tark snuje marzenia o ich wspólnym życiu, Rana nie wydaje się zachwycona sytuacją, jednak na wieść o tym, że Tark przepisał na siebie udziały Hümeyry odzyskuje dobry humor.ELIF STRESZCZENIE ODCINKÓW Co będzie się działo w kolejnym odcinku ELIF [STRESZCZENIE, ODCINKI ELIF].. Wszystkie odcinki po polsku emitowane są w TVP 1 i można je też obejrzeć w internecie na VOD TVP.. Potem widzi, że sejf w domu również został opróżniony.. ".Elif (2014) - Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu.. W serwisie znajdziesz newsy o serialach, wywiady, plotki z życia gwiazd, galerie zdjęć, wideo, opisy odcinków i godziny ich emisji.Elif odcinek 1150 streszczenie.. Jülide i Şafak mają poczucie winy, że Emirhan był świadkiem ich kłótni.. Matka Kenana nie zaakceptowała tego związku i bezwzględnie odprawiła ciężarną .Mert trafia do celi!. "Jest tak wiele rzeczy, o które chce cię zapytać" - mówi, a po jej policzkach płyną łzy.. Hümeyra nie może dobudzić Macide.. 28: Benal mówi Zeynep, że nie jest w ciąży z Mehdim!. Kochani, w dniach 4-18 lutego serial Elif nie będzie emitowany z uwagi na trwające w tym czasie transmisje z Zimowych Igrzysk Olimpijskich.. Jeśli .. "Elif" odcinek - streszczenie online [emisja ] W odcinku "Elif" Hümeyra nie może dobudzić Macide..

"Elif", odcinek 1150: Streszczenie epizodu.

Elif wszystkie odcinki po polsku Serial Elif to jeden z kilku tureckich seriali emitowanych obecnie po polsku w Telewizji Publicznej.. Popularny serial zadebiutował w 2017 roku na TVP1, gdzie zastąpił "Sekrety ojca".. Jülide poznaje historię Melek.. Streszczenie 1149. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Humeyra mówi Kiymet o wszystkim, co się dowiedziała, następnie żąda .. "Elif" 1148.. Umit wypuszcza Narin!. "Udało mi się!. - "To istny cud!. Tufan policzkuje Emirhana!. Macide odchodzi od zmysłów, Süreyya stara się ją wspierać, a Kerem wszędzie szuka siostry.. Prawnikowi udaje się przekonać Hümeyrę do podpisania dokumentów, dzięki którym jej udziały stają się własnością Tarika.. Między nią, a Kenanem (najstarszym synem swoich pracodawców) rodzi się płomienne uczucie.. Gülsüm mówi jej też o dwóch zakrwawionych koszulach Kiymet, przekonana, że to właśnie jest celem .Elif odcinek 1148 streszczenie.. Melek przypadkiem słyszy rozmowę Kerema i Hümeyry na temat Asli.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1158: Melek odkrywa, kto wyrwał kartkę z pamiętnika!. Postanawiają, że już więcej nie dopuszczą do takiej sytuacji.. Wyznanie Melek wywołuje szok i niedowierzanie Asli.. Dowiaduje się, że Kerem podejrzewał dziewczynę o związek z innym mężczyzną.Świat Seriali to źródło najświeższych informacji o aktorach, wątkach i nadchodzących zmianach w twoich ulubionych telewizyjnych produkcjach..

- streszczenie odcinka.

Będzie to Elif odc.. Ostatni odcinek Elif 434,435 Poniżej znajdziecie streszczenia odcinków serialu.. Pozostałe dwa seriale tureckie na antenach TVP (Przysięga i Miłość i .Elif odcinek 919: Spotkanie Elif i Inci!. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców .Elif odcinek 909.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Parla przymierza suknię ślubną!. Pierwsze kłótnie w nowym domu!. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. - "Chciałabym stanąć przed tobą, spojrzeć ci w .Odcinki tureckiego serialu Elif po polsku w TVP 1 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. Odcinek 1154.. "Jest tak wiele rzeczy, o które chce cię zapytać" - mówi, a po jej policzkach płyną łzy.. Tarik sprzedaje akcje!. Tufan policzkuje Emirhana!. [Streszczenie + Zdjęcia] 31 stycznia 2022 Turkweb.pl.. Poniżej prezentujemy streszczenia wszystkich odcinków, które zostaną wyemitowane w najbliższym czasie.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 567: Emir i Feride widzą przygotowane dla nich groby!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt