Kartkówka z godzin niemiecki

Pobierz

Pobierz (docx, 12,3 KB) .Czas zegarowy - język niemiecki - Ćwiczenia i testy interaktywne z języka niemieckiego.. Otrzymacie na początku lekcji plik , który trzeba będzie pobrać, zapisać, uzupełnić a następnie do końca naszej lekcji wysłać na mój adres.. Dla uczniów, którzy uczą się odczytywania godzin, przygotowaliśmy kilka darmowych kart pracy do wydruku, które pomogą w opanowaniu tej umiejętności.. Udostępnij.. Skomentuj.. zestaw słówek z książki : niemiecki w 30 dni, lekcja 1.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Są to karty, które mogą posłużyć jako sprawdzian a także karty uniwersalne, gdzie samemu można zadać godzinę doScenariusz lekcji języka niemieckiego metodami pracy z kursu w ramach mobilności kadry programu Erazmus plus Methoden und Sprache w Instytucie Językowym Horizonte w Regengsburg .. Kartkówka z czasu Present Simple (szkoła podstawowa) Karolina Kowalczyk.. 1.Test: Niemiecki podstawy (niemiecki w 30 dni) lekja peirwsza.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.. 468 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. PozdrawiamGodziny niemiecki - sposób nieoficjalny.. A mianowicie z ujednolicenia formy graficznej zapisu, gdyż w liczbie mnogiej zapisywano połączenie wie viele zawsze rozdzielnie, i tę rozdzielność przeniesiono do liczby pojedynczej.O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat..

W czwartek ma pięć godzin zajęć.

Z geografii mam czwórkę.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Serwis 45minut.pl został stworzony z myślą o nauczycielach.. Kartkówka z zamiany jednostek.. W pliku znajduje się dodatkowo Matura Solutions Upper Intermediate odpowiedzi do ćwiczeń.Testy przeznaczone są dla liceum oraz technikum.. Oblicz jaką drogę pokona samochód jadąc z prędkością 60 km/h w ciągu: a) 0,5 godziny b) 1 godziny c) 2 .Zobacz, jakie jeszcze materiały i pomoce dydaktyczne przygotowaliśmy dla Ciebie: Ocenianie Kartkówki.. Przeciętny czas pomiędzy kolejnym przypływami wynosi około 12 godzin.We czwartek jest kartkówka z godzin.. III.0, realizowanym w trakcie pracy z podręcznikami .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Dzienks&:D. OdpowiedzZapis wieviel łączny, jest zapisem sprzed reformy ortografii niemieckiej, obecnie obowiązuje pisanie rozdzielne, zarem wie viel.. Jest to sposób powszechnie stosowany.. Wielkość pływów zależna jest od kształtu wybrzeża i głębokości morza.. W teście znajduje się 8 zadań, a każde z nich jest warte 1 lub 2 punkty.. fünf nach acht - pięć po ósmej (8:05) zehn nach acht - dziesięć po ósmej (8:10) zwanzig nach acht - dwadzieścia po ósmej (8:20) siebenundzwanzig nach acht - dwadzieścia siedem po ósmej (8:27)Zegary - test z języka niemieckiego!.

Przetłumacz na język niemiecki zdania.

Muzyka sprawia mi przyjemność.. Osoby, które nie przystąpią do kartkówki otrzymają ocenę niedostateczną.3.. Elżbieta Rybaczuk.. Chcąc podać godzinę z minutami używamy jednego z dwóch przyimków.. nach - po vor - przed.. PRZEDMIOTOWY SYSTEM OCENIANIA.. ä = a ü = u ß = b ö = o Zawiera 7 pytań.. W razie uwag proszę pisać prywatnie.. Toggle navigation .. Kartkówka godziny, czynności dnia codziennego - j. niemiecki.. Liczby przydadzą nam się częściej, niż kolory, czy dni tygodnia.. Pierwsza skrajność to jazgot, gdy więc tragicznie istnieje w rodzie z dziećmi .Kartkówki i Sprawdziany (11562) Matura str.17 zad 4 proszę o szybką odpowiedź : Magnet 3 - sprawdziany i .Język niemiecki w naszej szkole - początki - Pomoc z niemieckiego o Mój czas dla Was w szkole lenka975 o Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych Kategorie wpisówWyniki dla: magnet 2 grupa a.Tłumaczenie słowa 'kartkówka' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Z czego to wynika?. Jest to ważny element języka niemieckiego, który ma wiele zastosowań, w sklepie, w pracy… Poniżej znajdziesz pisownię oraz tłumaczenie liczebników na język polski.Zjawisko pływów związane jest z obrotem ziemi w ciągu doby w danym miejscu, gdzie zmienia się siła przyciągania ziemi i słońca.. Dzielić: Oceniać: Poprzedni Bieg z przeszkodami… Ale zawsze do celu..

Ozimek ... określanie godzin.

Moimi ulubionymi przedmiotami są w-f i sztuka.Jest to kartkówka z liczebników porządkowych - Grupa II , która może być traktowana jako kartkówka, bądź powtórzenie do kartkówki z Języka niemieckiego, mojego autorstwa.. Przetestuj swoją wiedzę.Bez niemieckich znaków!. Zdanie celowe.. Kapitel 5W tym poście znajdziesz Matura Solutions Upper Intermediate Sprawdziany, które w znacznym stopniu ułatwią Ci pisanie testów.Materiały tego typy są wyłącznie przeznaczone dla nauczycieli i dlatego tak ciężko jest je zdobyć.. TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Verbs + ing - czasowniki .Do kluczowych umiejętności w języku niemieckim zaliczamy posługiwanie się liczebnikami, liczbami.. Kartkówka.. Przykłady zapisu godzin z pierwszej połowy godziny po niemiecku: 9:10 - Es ist zehn nach neun.Plik Godziny i przebieg dnia kartkówka.pdf na koncie użytkownika blackberry2 • folder Kartkówki • Data dodania: 10 lut 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Godziny po niemiecku określamy takim samym sposobem jak w Polsce, tzn. tak jak na tarczy zegarowej.. Nie uczę się języka francuskiego.. Mam jutro kartkówkę a z tej strony wszystko zrozumiałam w lot..

W tygodniu mam 34 godziny zajęć.

Teraz wiem że nie tak źle pójdzie mi na kartkówce.. Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl.. Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania :) Dziękuję.. Oczywiście jak dotychczas liczba godzin przeznaczonych na nauczanie tego tematu jest stanowić w wszystkiej klasie po 14 godzin, w tymże po 5 godzin z planem na jakości dziewcząt i mężczyzn.. Aby podać godzinę z pierwszej połowy godziny używamy konstrukcji: Es ist + minuty + nach + godzina.. Wydawnictwa LektorKlett.Druga wersja kartkówki z tematu Kalendarz i czas.. Odpowiedz.. Za chwilę dodam klucz odpowiedzi do tej kartkówki.Czasowniki Modalne - Kartkówka Z Języka Niemieckiego.. Zapraszam Cię do korzystania z udostępnionej tu wiedzy.. W języku niemieckim niemal nie stosuje się podawania godziny w sposób "cyfrowy", czyli odczytując go tak jakby był na zegarku elektronicznym - najpierw liczba godzin, a później liczba minut.Język niemiecki.. On nie lubi fizyki.. Obecnie pracuję zawodowo, udzielam korepetycji z języka niemieckiego w toku indywidualnym oraz prowadzę tę stronę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt