Przeczytaj artykuł i uzupełnij zdania wpisując spike emma lub riley

Pobierz

ZALOGUJ.. Napisz która dyscypliny zimowych igrzysk jest twoją ulubioną i dlaczego Daje naj To pyt z wfprzeczytaj artykuł i uzupełnij zdania wpisując: Spike, Emma lub Riley.. • Opisz swoje przypuszczenia związane z tym rokiem szkolnym.przeczytaj artykuł i uzupełnij zdania wpisując: Spike, Emma lub Riley.. Przeczytaj tekst.. Szkola edukacja.. Przeczytaj instrukcje i napisz tekst w zeszycie.Na szkolnym blogu trwa dyskusja o przyszłości uczniów.. ko twój głos w dyskusji na temat twojej przyszłości.. Uzupełnij luki (1-5), wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi a. b. Mia seht (2 .Naumiem.pl - Rozwiąż zadanie: Array.. DODAJ + Język niemiecki.. Napisz tekst, który zostanie tam umieszczony ja ….. Question from @Liebezajco - Szkoła podstawowa - Język niemiecki .. Uzupełnij zdania, wpisując jedno słowo w każdą lukę.BŁAGAM BŁAGAM POMÓŻCIE LITOŚCI DAJE NAJ KTO 1 ten lepszy : ) .. Uzupełnij zdania rzeczownikami niepoliczalnymi z .Przeczytaj profil Leili i i uzupełnij tekst , używając informacji podanych w notatkach .. Uzupełnij dialog , wpisując podane czasowniki w odpowiedniej formie.. W każdym zdaniu brakuje max czterech elementów.. przeczytaj zdania a-h uzupełnij luki1-8 wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi przeczytaj zdania a-h uzupełnij luki1-8 wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi .Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Przeczytaj tekst i dokończ zdania, wpisując odpowiednie daty..

9 Przeczytaj artykut i uzupełnij zdania, wpisując: Spike, Emma lub Riley.

Uzupełnij dialog , wpisując zdania z ramkiprzeczytaj zdania a-h uzupełnij luki1-8 wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi.. przeczytaj informacje w tabelce i uzupełnij poniższe zdania wpisz jazz lub adam przeczytaj informacje w tabelce i uzupełnij poniższe zdania wpisz jazz lub adam .Przeczytaj zdania ( a-e ) .. Dzięki naszym wideoporadnikom nauczysz się rozwiązywać nawet najtrudniejsze zadania z przedmiotów ścisłych.Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania (1-5).Przeczytaj teksty na pocztówkach jeszcze raz przyporządkuj wypowiedzi 1-10 na s. 15 lotcie 2021-01-21 08:04:36;Zadanie 1 Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. their computer (1 akapit, ostatnie zdanie)2. plant (2 .Przeczytaj opis sytuacji, a następnie napisz odpowiednie zdanie z użyciem podanego czasownika.. 2014-03-26 19:28:01Uzupełnij zdanie w taki sposób, aby zawierało prawdziwe informacje.. cough broken leg .. 2 Przeczytaj zdania (1-4) i uzupełnij rady.. 1.Przeczytaj opis sytuacji i uzupełnij zdania, wpisując not enough lub too much/many.Przeczytaj tekst.. 2010-01-05 16:28:34Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 2012-04-20 16:35:33 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47przeczytaj poniższy tekst.Luki należy uzupełnić w języku polskim.Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 2 Zobacz odpowiedzi Reklama Reklama Zipunisaaaaa Zipunisaaaaa w 1 to ma być Sailing..

Uzupełnij luki ( 1-9 ) wpisując wybrane odpowiedzi .

Wpisz Carl, Henry lub Carl and Henry.. Do czego wykorzystują swoje telefony komórkowe?. DODAJ + Język angielski.. Napisz która dyscypliny zimowych igrzysk jest twoją ulubioną i dlaczego Daje naj To pyt z wfPrzeczytaj pary zdań 1-5.. 2.She's going to go to a party .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj artykuł i uzupełnij tabelkę wpisując Mum, Dad, Nicola lub Robinprzeczytaj tekst i uzupełnij poniższe zdania.. Kilka słów o nas ››.. Question from @Krystekgol84 - Gimnazjum - Język angielskiprzeczytaj informacje w tabelce i uzupełnij poniższe zdania wpisz jazz lub adam.. Isst - esse - esst Und was _____ du ?Przeczytaj tekst i zaznacz właściwe formy czasowników od teraz plissssss bardzo proszę.. Za odpowiednią odpowiedź Daję naj :)Przeczytaj podane informacje i uzupełnij zdania,wpisując odpowiednie ułamki: a)listwę o długości 1m pocięto na siedem jednakowych części.Przeczytaj dialog i wybierz poprawne odpowiedzi.. Wymagana jest pełna poprawnośc gramatyczna i ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. ZALOGUJ.. Szkola edukacja.. Tom rozmawia ze swoim tatą o zawieraniu nowych przyjaźni..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt